Sprzedaż choinek

Sprzedaż detaliczna odbywa się co roku na terenie szkółki. Połączona jest z kiermaszem bombek, świec, ozdób choinkowych oraz degustacją mozelskiego grzanego wina i pierniczków. W tegorocznej ofercie polecamy Państwu:

Choinki cięte
Jodła kaukaska w wymiarach:
150 – 175 cm
175 – 200 cm
200 – 225 cm
225 – 250 cm

Choinki w donicach
Świerk kłujący w wymiarach:
120 – 150 cm
150 – 175 cm

Oferujemy dowóz świątecznego drzewka do Państwa domu. Godziny dostawy ustalane są z Państwem indywidualnie.


Plantacje

Uprawy plantacyjne zajmują 10 ha i prowadzone są od 1997 roku. Rosnące na nich drzewka przeznaczone są zarówno do cięcia jak i do kopania z gruntu do pojemników. W chwili obecnej na szkółce dorastają: świerk pospolity, świerk kłujący, świerk serbski oraz jodły: kaukaska, kalifornijska, koreańska, olbrzymia oraz szlachetna.


Sklepik

Przy okazji zakupu świątecznego drzewka zapraszamy do naszego sklepiku. Znajdą w nim Państwo szklane, tradycyjnie dmuchane bombki, bożonarodzeniowe świeczki oraz wykonywane na bieżąco stroiki. Zarówno bombki jak i stroiki są ręcznie robione, co gwarantuje im niepowtarzalność oraz sprawiają, że Święta Bożego Narodzenia stają się jeszcze piękniejsze. Produkty te idealnie sprawdzają się jako pomysł na prezent dla bliskiej osoby bądź współpracownika.


Grzaniec

W trakcie zakupów zapraszamy Państwa na poczęstunek. Każdego z klientów zachęcamy do spróbowania lukrowanych pierniczków wypiekanych przez Babcię oraz mozelskiego grzańca rodzinnej produkcji, dostarczanego z najstarszego winiarskiego regionu Niemiec. Okolice Cochem, z których pochodzi wino charakteryzują się winnicami położonych na najbardziej stromych zboczach w Europie o nachyleniu nawet 60%. Tak strome zbocze zapewnia odpowiednie nasłonecznienie winorośli co przekłada się na niesamowity smak wina.


Konkurs

Jak co roku organizujemy konkurs ‘Nasze choinki w Waszej odsłonie’.
Zasady konkursu są proste: należy zachować otrzymany przy zakupie choinki paragon, a następnie przesłać zdjęcie swojej udekorowanej, zakupionej na naszej szkółce choinki na facebook firmy FHU Graban. Do wygrania 3 bony o wartości 200 zł do zrealizowania w kwietniu bądź maju 2022 r. na naszej szkółce. Losowanie i ogłoszenie wyników: 06.01.2022 r.
Konkurs z roku na rok cieszy się rosnącą popularnością, zapraszamy do zabawy.